Ajanda

Kasım Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda


Merhaba KalemlİK okurları, ekim ayını geride bırakırken birbirinden keyifli etkinliklerle kasım ayına giriş yapıyoruz. Sonbaharın romantikliği hâlâ üstümüzdeyken gidebileceğimiz konserleri, tiyatroları ve daha birçok etkinliği sizler için derledik. Keşiflerle dolu eğlenebileceğimiz bir ay olması dileğiyle…

kasım

KONSERLER

MABEL MATİZ – Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava

CEM ADRİAN – Jolly Joker Vadistanbul

PERDENİN ARDINDAKİLER – IF Performance Hall Beşiktaş

GÜLŞEN – Jolly Joker Kartal İstMarina

YILDIZ TİLBE – Jolly Joker Vadistanbul

GÖKHAN TÜRKMEN – IF Performance Hall Beşiktaş

DENİZ TEKİN – Dorock XL Kadıköy

MELEK MOSSO – IF Performance Hall Beşiktaş

CEYLAN ERTEM – Dorock XL Kadıköy

BÜYÜK EV ABLUKADA – DasDas

TİYATROLAR

Romeo & Juliet:

Shakespeare’ in dünyanın en bilinen eserlerinden biri olan Romeo & Juliet DasDas’ta sergileniyor. 5-6-19-30 Kasım tarihlerinde sergilenecek oyunu mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

kasım

Bir Barda Bir Gece:

İlginç konusu ile distopik bir dünyayı ele alan “Bir Barda Bir Gece” için bu ay bir gününüzü ayırmalısınız. Gerilim ve soru işaretlerinin hiç bitmediği etkinlik için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Vahşet Tanrısı:

Birbirinden değerli sanatçıları buluşturan, bir kere izleyince birkaç kere daha gitmek isteyeceğiniz oyunumuz Vahşet Tanrısı! “Hayal ettiğimiz kişiler olamadık.” vurgusuyla gerçekleşecek etkinliğin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

FİLM VE DİZİLER

Love Hard:

Aşk konusunda yüzü gülmeyenlerin kendiyle özleştireceği Natalie karakterinin başından geçenleri anlatan bu film 5 Kasım tarihi itibarıyla Netflix’te yayında! Filmin fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Kulüp:

1950’lerin İstanbul’unda bir anne ve terk etmek zorunda kaldığı asi bir kız…  Anne kız ilişkisinin ve o dönemin İstanbul’unun anlatıldığı dizi bizce kaçırmayın! Netflix’te yayınlanacak olan dizinin fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Red Notice:

Dwayne Johnson, Gal Gadot, Ryan Reynolds… Sadece bu üç isim bile filmi izlemek için yeterli gözüküyor değil mi? Bir de bu üç ismi aksiyon filmi içerisinde düşünün. Biz daha fazla detay vermeden Netflix’te yayınlanacak bu filmi izlemeye sizi davet edelim. Filmin fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Gain:

Dayı Show, Orda Rahat Mısın?, Hamlet ve daha birçok program ve orijinal içerikleri için bu ay Gain’e de göz atmayı unutmayın! Üyelik için vereceğiniz 13.90’ı fazlasıyla hak eden bu platformdaki kaliteli içerikleri izledikten sonra fikirlerini yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Nuri Bilge Ceylan ve Onun Sinematografisi

Ajanda
Aralık Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Aralık Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Aralık Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Henüz bir yorum yok.