Ajanda

Nisan Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda


Merhaba sevgili KalemlİK okurları! Umarız ki baharın gelmesiyle birlikte ısınan havanın tadını keyifle çıkarıyorsunuzdur. Biz de sizler için nisan ayı içinde keyifle geçirebileceğiniz etkinlikleri derledik. İyi okumalar dileriz!

Nisan ayı içinde bizi bekleyen şahane konserler var! Aşağıdaki linklerden konserlerin detaylarına ulaşabilirsiniz:

2 Nisan Melike Şahin konseri Dorock XL Venue

8 Nisan Hey! Douglas konseri Dorock XL Kadıköy

13 Nisan Kaan Tangöze Konseri Dorock XL Venue

15 Nisan Yüksek Sadakat Konseri IF Performance Hall Beşiktaş

15 Nisan Adamlar Konseri Dorock XL Venue

20 Nisan Kendimden Hallice Konseri Pinç Pub

20 Nisan Can Ozan Konseri Blind İstanbul

21 Nisan Emre Fel Konseri Blind İstanbul

22 Nisan Emircan İğrek Konseri– Sahne 74 Bakırköy

22 Nisan Sedef Sebüktekin Konseri IF Performance Hall Beşiktaş

23 Nisan Hayko Cepkin Konseri Dorock XL Venue

30 Nisan Can Bonomo Konseri Dorock XL Venue

Evde oturup keyifli zaman geçirmeniz de mümkün tabii ki. Bu yüzden sizler için bir nisan ayı Netflix köşesi eklemeyi de ihmal etmedik.

Battle: Freestyle: (1 Nisan)

Amelie ve Mikael Paris’te düzenlenen dans yarışmasına gidecekleri için çok heyecanlılardır. Fakat Amelie uzun süredir görmediği annesiyle görüşeceği için çok dalgındır.

Beni Unutma: (1 Nisan)

Tyler, babasıyla yaşadığı trajediyi atlatmakta güçlük çekmekte ve kendini kaybolmuş hissetmektedir. Tam bu ruh halindeyken acılarını anlayabilen genç bir kadınla tanışır.

nisan ayı

Son Otobüs: (1 Nisan)

Bir grup öğrencinin hayatlarını değiştirecek bir geziye çıktıklarından haberleri yoktur. Kendilerini bir anda insanlığa acımasızca saldıran bir grup drone ordusuna karşı savaşırken bulurlar.

Elite: (8 Nisan)

Netflix’in popüler yapımı Elite yeni sezonuyla karşımızda! Yeni aşk üçgenleri, yeni kaoslar bizleri bekliyor.

Kristal Kızlar: (8 Nisan)

Yoğun baskılara dayanamayan bir balerinin kendisiyle aynı durumda olan başka bir balerinle zorlayıcı dünyalarından kaçmaya çalıştıkları bir dostluk hikâyesini anlatır.

Russian Doll: (20 Nisan)

Hayatlarındaki en çılgın gecesini tekrar tekrar yaşamak zorunda kalan Nadia ve Alan, yeni sezonda kendilerini yepyeni bir maceranın içinde bulur.

Sinema köşemizde ise ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bu ay vizyona girecek filmleri sizler için bir araya getirdik.

Morbius: Morbius; tedavisi olmayan bir kan hastalığını, deneysel bir yöntem ile tedavi etmeye çalışır. Ancak korkunç bir sonuçla karşılaşır ve tedavi ile vampire dönüşen Morbius’un hayatında artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Osman Sekiz: Nisan ayının komedi filmlerinden biri olan film, Agorafobi; panik bozukluk hastalığı sebebiyle evinden çıkamayan Osman’ın daha huzurlu bir yaşam için verdiği mücadeleyi ve ev arkadaşlığı yaptığı beş “sevimli” canavarla mücadelesini anlatır.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Ya Ben Ölürsem: Polis memuru Yılmaz’ın karısı Hülya dokuz aylık hamiledir. Çocuğun doğumu gerçekleştikten sonra büyürken aile yavaş yavaş çocuklarındaki normal olmayan davranışları fark etmeye başlar. Bir gün parkta oynarlarken bir nöroloji hekimiyle karşılaşırlar ve hayatlarına “otizm” kelimesi dâhil olur.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

nisan ayı

Yangın Gecesi: Annelerin kızlarını uyuşturucu baronlarından korumak için saçlarını kesip dişlerini boyayarak çirkinleştirmeye çalıştığı ve erkeklerin iş aramak için gidip bir daha asla dönmediği bir kasabadaki üç küçük kızın hikâyesi.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fantastik Canavarlar 3: Warner Bros. Pictures’tan “Fantastik Canavarlar “Dumledore’un Sırları”, J.K. Rowling’in yarattığı Büyücülük Dünyası’ndaki en son macera. Muhteşem serinin 3. filmi bu ay gösterimde olacak.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Aynasız Haluk: Haluk hayatla bağını koparmış mesleğine dört elle sarılmış bir komiserdir. Suçluları takıntılı bir şekilde yakalamaya çalışırken çoğu zaman kuralları hiçe sayar bu yüzden emniyette “Aynasız” lakabıyla tanınır. Filmde uzun zamandır peşinde olduğu bir suç şebekesini çökertmek için film yıldızına dönüşmek zorunda kalan Haluk’un maceraları anlatılır.

Fragmana ve biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Baharın da nihayet gelişiyle herkese keyifli bir nisan ayı diliyoruz!

İlginizi Çekebilir: Muğla #KeşfetmeyeDeğer

 

Ajanda
Şubat Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Şubat Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Mart Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Henüz bir yorum yok.