Ajanda

Aralık Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda


Merhaba KalemlİK ailesi!

İyisiyle kötüsüyle çokça anı biriktirdiğimiz bir yılı daha geride bırakmaya doğru hazırlandığımız bu  günlerde eve kapanmak olmaz dedik ve sizler için bol etkinlikli, bol keşifli bir ajanda hazırladık! Sıcacık içecekleriniz ve not defterleriniz hazırsa etkinliklere fazlasıyla doyacağınız Aralık ayı takvimine gelin hep birlikte bakalım!

 KONSERLER

IF Performance Hall Beşiktaş Konserleri:

Can Bonomo, Can Kazaz, Tuğkan, Mary Jane, Gökhan Türkmen ve daha pek çok sanatçının sahne alacağı IF Beşiktaş, bu ay da müziğe doyacağımız bir etkinlik takvimi ile bizleri bekliyor! Biletleri bir an önce Biletix üzerinden almanızı tavsiye ediyor şimdiden keyifli konserler diliyoruz!

Volkswagen Arena

Tek amaçlı–çok kullanışlı salon mottosuyla yola çıkan Volkswagen Arena, Aralık ayında da oldukça dolu bir takvime sahip! Aralık ayı programını görmek ve bu programlarda yerinizi almak için Biletix’e göz atmanız yeterli!

Maximum Uniq Hall- Yalın Konserleri:

Her Pazar Instagram hesabından yaptığı ‘Pazar Şarkıları’ formatıyla dijital dünyada büyük başarı yakalayan Yalın, bu başarıyı Maximum Uniq Hall’de de canlı olarak devam ettirecek! 4-9 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan konser biletleri Biletix’de!

aralık ayı

Tiyatro:

DasDas:

DasDas yine bildiğimiz gibi! Birbirinden güzel tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapmaya devam eden DasDas, Aralık ayında bünyesine yeni tiyatro oyunları ekleyerek dolu bir takvimle bizi karşılıyor!  11/19/27 Aralık’ta Dasdas’ta başlayacak olan Ağaçtaki Kız ve 2/13/26 Aralık’ta başlayacak olan Deli Bayram oyunları salonları tıka basa dolduracak bizce! Sizde DasDas Sahne’de yer alıp o dolduranlardan olmak istiyorsanız biletlerinizi şimdiden Mobilet üzerinden alın. Keyifli izlemeler!

Evlat:

İbrahim Çiçek’in yönetmenliğinde, Onur Saylak, Cem Yiğit Üzümoğlu, Sezin Akbaşoğulları ve Şükran Ovalı’nın yer aldığı Evlat, 10 Aralık Cuma günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde bizleri bekliyor!

 Sergi ve Müze:

Arter- Dinleyen Gözler İçin Sergisi:

Ses içeren az sayıda eserin tamamen sessiz yapıtlarla aynı yerde buluşturulması ile oluşturulan sergi, bizleri sessizliğin içinden yükselen “sesleri” keşfetmeye davet ediyor. Görme ve dinleme biçimlerimizi farklılaştırmamızı sağlayan Dinleyen Gözler İçin sergisi, sesin sanatın ayrılmaz bir parçası olduğu konusundaki farkındalığımızı artırmaya odaklanıyor.  Sadece bir sergi olmanın ötesinde olan Dinleyen Gözler İçin, 2 Ocak Pazar gününe kadar Beyoğlu/Arter’de!

aralık ayı

Hope Alkazar:

Hem fiziksel hem de dijital deneyimler sunan,  spordan kültür sanata, eğitimlerden atölyelere ve daha pek çok etkinliğin bir arada bulunduğu Hope Alkazar’da yerinizi almaya var mısınız? Cevabınız “evet” ise programa göz atın ve bir an önce rezervasyonunuzu yapın! Özellikle çok kısa bir sürede dolan yeni medya sanatçısı Refik Anadol’un Alkazar Rüyası için elinizi çabuk tutun! Bizden söylemesi!

Sinema ve Diziler:

Voir: Filmlerin Gücü (6 Aralık)

Baş yapımcıları arasında David Fincher ve David Prior gibi ünlü isimlerin olduğu bu belgesel tarzındaki dizi, sinemaseverleri heyecanlandıran, hayrete düşüren, zorlayan  film sahnelerini derinlemesine inceleyerek bizleri de beraberinde uzun bir yolculuğa çıkartacak gibi görünüyor!

The Power of the Dog (1 Aralık)

Yeni Zelanda ve Avustralya ortak yapımı olan, Thomas Savage’in aynı adlı romanından uyarlanan  bu film için bizler şimdiden heyecanlıyız!  İzlenecekler listemizde şimdiden yerini aldı bile!  Bakalım sizler de bizim gibi merakla bekleyenlerden mi olacaksınız!

Doğu Demirkol

Ahlat Ağacı, Ölümlü Dünya, Bayi Toplantısı filmlerindeki başarılı performansının ardından,  ‘Doğu’ dizisinin ilk sezonunun çekimlerini tamamlayan ünlü komedyen Doğu Demirkol stand-up gösterileri ile yine yeniden sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.  Çokça eğlenip güleceğimiz bu etkinliğin biletleri Biletix’de.

Ajanda
Ekim Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Ekim Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Kasım Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Henüz bir yorum yok.