Genel

Çekim Yasası ile Düşle İnan Yaşa!


Daha önce hiç aklınıza biri geldiği an onu karşınızda buldunuz mu? Ya da öylesine söylediğiniz bir cümlenin hayatınızda tam da söylediğiniz şekilde gerçekleştiğine şahit oldunuz mu? Evet diyenlerdenseniz ve bu durumun sebebi olan çekim yasası hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, gelin konuyu birlikte ele alalım.

çekim yasası

Bütün düşüncelerimiz, sözcüklerimiz, duygularımız birer enerjidir. Her an evrene belli frekanslarda enerjiler yayarız. Evrene gönderdiğimiz bu enerjiler kendiyle aynı frekansta olan diğer enerjileri arar. İşte tam da bu yüzden düşüncelerimiz gerçekliğimizi yaratır.

Çekim yasasına göre düşünceler gerçekleşmek zorundadır. Bu düşüncenin bizim için ne kadar önemli olduğu, onu ne kadar istediğimizle ilgilenmeksizin düşünce yalnızca kendi frekansına uyumlu enerjiyi arar. Bu enerjiyle buluştuğunda ise hayatımızda realite olarak gerçekleşir. Peki, çekim yasası hayatımızı nasıl olumlu etkileyebilir?

Yazmak Çok Önemli:

Yazı çok büyük bir enerjidir. Dilekleriniz için bir defter tutabilirsiniz. Kurşun kalem kullanmak ve dileğinizi şimdiki zamanda yazmak enerjiyi çok daha iyi yönlendirmenizi sağlar.

Sözcükleri Hafife Almayın:

Kurduğumuz cümleler sürekli olarak olumlu ya da olumsuz enerjiler yayar. Cümlelerinizi her zaman olumlu kurmaya çalışarak daha pozitif enerjilerle uyumlanabilirsiniz. Örneğin “Daha kötü ne olabilir ki?” yerine “Daha güzel ne olabilir?” şeklinde cümleler kurmak zamanla düşünce yapınızın da daha olumlu çalışmasını sağlayacaktır. Böylelikle hiç fark etmeden her an daha pozitif enerjileri hayatınıza çekersiniz. Unutmayalım ki hepimiz daha kötü ne olabilir diye düşünürken mutlaka kendimizi daha kötü bir durumun içinde bulmuşuzdur. Evren her zaman sorularımıza cevap verir.

çekim yasası

Düşleyin:

Hayatımızı genel anlamda daha pozitife odaklandıktan sonra belirli hedeflerimize yoğunlaşabiliriz. İsteğimizi detaylı olarak düşünmeliyiz. Örneğin bir çikolata yemek istiyorsak bu çikolatanın şeklini, tadını, bize hissettirdiği duyguları detaylı bir şekilde hayal etmeliyiz.

İnanın:

İsteğinizi düşledikten sonra bunun kesin olarak gerçekleşeceğine inanın. Şüphe duymadan hayatınıza devam edin.

Yaşayın:

Evrende zaman kavramı yoktur. İsteğiniz sizin zamanlamanıza göre geç veya tam istediğiniz anda gerçekleşebilir. Hayatınızda bu deneyim gerçekleştiğinde her anından mutluluk duyarak yaşayın ve özellikle şükredin. Şükür de çok güçlü bir enerjidir ve her zaman size şükredecek yeni deneyimler getirir.

Düşlediğimiz ve inandığımız her şeyi yaşamamız dileğiyle.

İlginizi Çekebilir: Kara Delikler ve Evrenin Genişlemesi

Genel
Fomo ve Jomo: Yeni Dünyanın Yeni Terimleri
Genel
Yunan Mitolojisi: Antik Çağ ve Evrenin Oluşumu
Genel
Hindenburg: Havacılığın Titanik’i
Henüz bir yorum yok.