Genel

Çok Yükseleceğin Fırsatlar Akbank FAV’da!


Üniversiteye başlamanızla birlikte finansal olarak belki de ilk defa sorumluluk almaya başlıyorsunuz. Düzenli harçlıklarınızı, çalışıyorsanız gelirinizi kontrollü bir şekilde harcamanız, giderlerinize göre bölüştürmeniz, sizin için yeni bir davranış şekli. Buna ek olarak, son zamanlarda daha çok gündeme gelen yatırım konuları da birçoğunuzun ilgisini çekiyor, elinizdeki parayı değerlendirmek ve birikim yapmak için neler yapabileceklerinizi öğrenmek istiyorsunuz. Biz de Akbank olarak, sizlerin finansal dünyaya önemli bir adım attığınız bu dönemde yanınızda olmak için birçok çalışma yapıyoruz. Amacımız; siz gençlere her zaman daha ayrıcalıklı imkanlar sunmak.  Bu doğrultuda geçen yıl, üniversiteli gençler için Akbank FAV adında dijital bir program başlattık. 

“Gençlerin çok yükseleceği fırsatlar Akbank FAV’da! ” sloganı ile tüm üniversiteli gençlerin harçlık veya burs bankası olmaya hazırız! Peki, neden FAV? Öncelikle FAV isminden bahsedelim; “FAV’lamak” sosyal medyada hayatımıza giren, özellikle beğenilerimizi ifade etmek için sıklıkla kullandığımız, “favori” kelimesinden kısaltılmış bir ifade. Sosyal medyada, hatta günlük hayatımızda; beğendiğimiz, hoşumuz giden, ilgilendiğimiz şeyler için bolca FAV’lıyoruz. 

Akbank

Peki, Akbank FAV’lı gençlerin ayrıcalıkları neler?
  • En çok kullandıkları bankacılık işlemleri olan EFT ve havale için herhangi bir ücret ödemezler
  • Yurt içindeki ortak ATM’lerde ve yurt dışı ATM’lerinde ücretsiz para çekme işlemi yaparlar
  • Banka veya Kredi Kart’ları ile en çok kullandıkları sektör ve markalarda sadece Akbank FAV’a özel çok yükselecekleri fırsatları anında yakalarlar. Örneğin; Akbank FAV’lılar her ay Netflix, Spotify ve YouTube Premium abonelik ücretlerinin tamamını geri alırlar. İstanbulkart yüklemelerinde her ay 40 TL hediye kazanırlar. Birçok sevilen markada dönemsel indirim ve hediyelerle yükseldikleri hayatı yaşarlar.
  • Harçlıklarının yetmediği hafta sonlarında Artı Para limitlerini sıfır faizli kullanarak para çeker, keyiflerine bakarlar
  • Mobil uygulama ile hesaplarını kolayca yönetir, ödemelerini hızlıca yaparlar
  • Mobil uygulama üzerinden kolayca yatırım yapar, piyasayı takip ederler

 Akbank FAV’a kimler, nasıl katılabilir?

18-26 yaş aralığında ve üniversiteliysen Akbank’ın mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak programa katılabilirsin. Akbank hesabın yoksa kendine hızlıca bir hesap açman gerekiyor. Herhangi bir kredi kartı alma zorunluluğun ise yok. Kayıt sırasında öğrenci olduğunu belirtmen yeterli! Sonrasında Akbank Mobil’de “Kampanyalar” alanındaki Akbank FAV’a katıl butonuna tıkla ve ayrıcalıklar dünyasına hoş geldin!

“FAV” ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıkla!

“FAV’ın” ayrıcalıklı dünyasına katılmak için hemen Akbanklı ol!

İlginizi Çekebilir: Maymun Çiçeği Virüsü

 

Genel
Vegan Olmak: Felsefi Bir Yaşam Biçimi
Genel
Müzikal Tiyatro: Gelişimi ve Klasikler
Genel
İnsanlığın Ortak Zihni: Kolektif Bilinçaltı
Henüz bir yorum yok.