Ajanda

Mart Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda


Merhaba sevgili okuyucularımız! Mart ayı ile birlikte ilkbaharın gelişini kutlarım. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim, iyi okumalar!

Konserler:

Mart ayı boyunca konserler ile eğlenceye doyacağız. Yıldız Tilbe, Emir Can İğrek, Soner Sarıkabadayı, MFÖ, Adamlar, Nova Norda, Cem Adrian, Manuş Baba ve daha birçok isim sevenleriyle buluşuyor. Biletlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fatma Turgut  https://www.biletix.com/etkinlik/1MS26/TURKIYE/tr

MFÖ https://www.biletix.com/etkinlik/1DS03/TURKIYE/tr

Gülşen  https://www.biletix.com/etkinlik/1JK16/TURKIYE/tr

Madrigal  https://www.biletix.com/etkinlik/1XF02/TURKIYE/tr

Cem Adrian  https://www.biletix.com/etkinlik/1WL30/TURKIYE/tr

Yıldız Tilbe  https://www.biletix.com/etkinlik/1JU25/TURKIYE/tr

Mabel Matiz   https://www.biletix.com/etkinlik-grup/267997999/TURKIYE/tr

Duman  https://www.biletix.com/etkinlik/1SK28/TURKIYE/tr

Can Bonomo  https://www.biletix.com/etkinlik/1NQ08/TURKIYE/tr

Gülşen  https://www.biletix.com/etkinlik/1JW32/TURKIYE/tr

Candan Erçetin  https://www.biletix.com/etkinlik/1TX05/TURKIYE/tr

Yıldız Tilbe  https://www.biletix.com/etkinlik/1L625/TURKIYE/tr

Ufuk Beydemir  https://www.biletix.com/etkinlik/1XF32/TURKIYE/tr

Cem Adrian  https://www.biletix.com/etkinlik/14T27/TURKIYE/tr

Mabel Matiz  https://www.biletix.com/etkinlik/1L632/TURKIYE/tr

Filmler:

Bergen: Arabeskin unutulmayan kadın seslerinden biri olan Bergen’in hayatını anlatan filmde, Belgin’in Ankara’dan Adana’ya, oradan da yaşadığı aşkın ardından ebediyete uzanan öyküsünü anlatıyor.

The Batman: DC Comics sinema evreninin süper kahramanı olan Batman’ın “The Batman” adını taşıyan solo filmidir.

mart

Kırmızı: Turning Red, ergenliğin getirdiği sorunların altında sıkışıp kalan on üç yaşındaki Mei Lee’ye odaklanıyor. Genç kız, her heyecanlandığında dev, kırmızı bir pandaya dönüşüyor.

Kaçış: Kaçış, henüz çocukken Afganistan’dan kaçıp mülteci olarak Danimarka’ya giden Amin’in hayatını konu edinmektedir. Amin, evlenmek üzere olduğu sırada, yirmi yıl boyunca kaçmaya çalıştığı, hayatının alt üst olmasına neden olacak korkunç sırlarla yüzleşmek zorunda kalmaktadır.

Adanış: Kutsal Kavga: “Adanmışlar”, İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen önemli bir sırrı korumak amacıyla teşkilatlanmış olan bir gruptur. Sırrı korumak için her şeyi göze alan “Adanmışlar, sırrı ele geçirmek için çabalayan karanlık güçlere karşı zorlu bir mücadeleye girişmektedir.

Tiyatrolar:

Bir Delini Hatıra Defteri: Yıllar boyunca sanatçı aynı eseri üç kez, üç değişik yorumla sahnelenmiştir. Şimdiki yapım oyunun 50. yıl kutlaması olarak gündeme gelmektedir. Gogol’un toplumsal kara mizah başyapıtı bir kez daha güldürürken içimizi acıtacaktır.

Notre Dame’in Kamburu Müzikali: Oyunda, çirkin ve kambur Kilise’nin zangocu Quasimodo ile Fransa’nın ruhani ve dini lideri Claude Frollo’nun ve Kral’a bağlı komutan Phoebus’un semtte yaşayan çingene Kızı Esmeralda’ya olan aşklarını anlatan müzikâl.

Yaşama Dair: Nazım Hikmet’in ölümünün 54. yıl dönümü için Genco Erkal’ın uyarlayıp yönettiği oyunda, Tülay Günal oynuyor.

Netflix Dizileri:

3 Mart – Pera Palas’ta Gece Yarısı: Tarihî Pera Palas Oteli ile ilgili bir yazı hazırlarken kendini bir anda geçmişte bulan Esra, Türkiye’nin kaderini değiştirebilecek düzeydeki komployu durdurmalıdır.

4 Mart – Pieces of Her: Yaşadığı kasabadaki vahşi bir saldırının gizli tehlikeleri ve ölümcül sırları açığa çıkaran bir kadının annesinin karanlık geçmişine odaklanıyor.

9 Mart – Andy Warhol Günlükleri: Andy Warhol, 1968’de vurulduktan sonra hayatını ve duygularını günlüğüne kaydetmeye başlar. O günlükler ve de bu dizi, onun kişiliğinin ardındaki sırları ortaya çıkarıyor.

11 Mart – Formula 1: Drive to Survive: Her Formula 1 sezonunda yaşananları belgesel şeklinde paylaşan Drive to Survive, özellikle bu yıl merakla beklenmektedir.

25 Mart – Bridgerton (2. Sezon): Evlenmeye karar veren vikont Anthony Bridgerton, aradığı aşkı müstakbel eşinin dikbaşlı ablasında bulunca sorumluluklar, arzular ve skandallar birbirine karışmıştır.

Netflix Filmleri:

2 Mart – En Soğuk Düşman: 1909’daki kutup keşif gezisinin gerçek öyküsünden uyarlanmış olan En Soğuk Düşman, Grönland’ın uçsuz bucaksız topraklarında kayıp bir haritayı arayan iki kâşifin hayatta kalma savaşını konu alıyor.

11 Mart – The Adam Project: Zamanda yolculuk ederken kazara 2022 yılına zorunlu iniş yapmak zorunda kalan savaş pilotu Adam Reed, 12 yaşındaki hâliyle iş birliği yaparak geleceği kurtarmaya çalışır.

18 Mart – Düşeş: Bir adam, bir milyarderin boş olan yazlık evine izinsiz girer. Ancak kibirli iş adamı ve genç eşi son anda planladıkları bir kaçamak için gelince durum kontrolden çıkar.

21 Mart – Sen Yaşamaya Bak: Yeni yerli yapım Sen Yaşamaya Bak, bekâr bir anne olan ve çok az ömrü kalan Melisa’nın hem fırtına gibi bir aşk yaşayıp hem de oğlu Can’ı emanet edebileceği birisini bulabilme macerasını anlatmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Goblin Oyun Kulübü #KeşfetmeyeDeğer

Ajanda
Kasım Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Ekim Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Nisan Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Henüz bir yorum yok.