Ajanda

Nisan Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda


Merhaba sevgili KalemlİK okurları! İlkbahar aylarıyla havalar ısınırken bizler de birbirinden keyifli etkinliklerle dönüş yapıyoruz. Nisan Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda sizlerle… Keyifli okumalar!

SİNEMA
Assassin (7 Nisan 2023)

Aaron Wolfe tarafından yazılan ilk uzun metrajlı film, Valmora’nın eski seçkin bir asker programına sızmasıyla ilerliyor.

Renfield (14 Nisan 2023)

Robert Kirkman’ın orijinal bir perdesine dayanan Renfield, Bram Stoker’ın klasikleşen eserinde Dracula’nın yardımcısı olan Renfield’ın hayatını ele alıyor.

Evil Dead Rise (21 Nisan 2023)

1980’lerin başından bu zamana kadar gelen, korku sinemasının klasikleri arasında yer alan Evil Dead serisi beşinci filmi ile ekranlara dönüyor.

God’s Creatures (21 Nisan 2023)

Dublin Film Festivali’nin açılış filmi olarak gösterilen film, oğlunu korumakla kendi dürüstlüğü arasında kalan bir anneyi konu ediniyor.

Guardians of the Galaxy 3 (28 Nisan 2023)

İlk iki filmde de olduğu gibi yönetmeni James Gunn olan Guardians of the Galaxy serisinin üçüncüsü sevenleriyle sinemalarda buluşuyor.

Karanlık Gece (28 Nisan 2023)

59. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Film ödülünü kazanan film, linç ve kötülük üzerine kuruluyor.

Beau Is Afraid (28 Nisan 2023)

Ari Ester’in yönetmenliğini yaptığı Beau Is Afraid filmi, en büyük korkularıyla yüzleşen kaygılı bir adamın sürrealist hikayesini anlatıyor.

KONSER

4 Nisan Pinhani – Dorock XL Kadıköy

5 Nisan Simge – Jolly Joker Vadistanbul

5 Nisan Sedef Sebüktekin – IF Performance Hall Beşiktaş

6 Nisan Fazıl Say – Sabancı Gösteri Merkezi

7 Nisan Emir Can İğrek – Dorock XL Venue

7 Nisan Birkan Nasuhoğlu – Zorlu PSM

7 Nisan Sakiler – Jolly Joker Vadistanbul

8 Nisan Ezginin Günlüğü – KKM Gazanfer Özcan S.

8 Nisan Gökhan Türkmen – Jolly Joker Vadistanbul

11 Nisan Karsu – Zorlu PSM

12 Nisan Adamlar – Zorlu PSM

14 Nisan Can Bonomo – IF Beşiktaş

15 Nisan Teoman – Harbiye Cemil Topuzlu

15 Nisan Mabel Matiz – Turkcell Vadi

18 Nisan Ferman Akgül – Harbiye Açıkhava

19 Nisan Göksel – Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava

21 Nisan Semicenk – Hayal Kahvesi Aqua Florya

23 Nisan Yüzyüzeyken Konuşuruz – Turkcell Vadi

26 Nisan Cem Adrian – Dorock XL Venue

28 Nisan Ajda Pekkan – Kuruçeşme Açıkhava

28 Nisan Duman – Turkcell Vadi

28 Nisan Büyük Ev Ablukada – DasDas

28 Nisan Madrigal – IF Beşiktaş

29 Nisan Yıldız Tilbe – Jolly Joker Vadistanbul

29 Nisan Serdar Ortaç – Kuruçeşme Açıkhava

29 Nisan Hayko Cepkin – Dorock XL Venue

SAHNE

Küheylan – Zorlu PSM

Bir Baba Hamlet – Caddebostan Kültür Merkezi

Kim Bu Ben – Moda Sahnesi

Doğal Afet – Fişekhane Ana Sahne

Anadolu Ateşi – AKM Tiyatro Salonu

Joseph K. – DasDas

Evlere Şenlik Habanera Makamı – Mximum UNIQ Hall

SERGİ

Bir Arada – Yapı Kredi Kültür Sanat, Beyoğlu

Yumuşak Karın – Zilberman, Beyoğlu

Sur – Zilberman, Beyoğlu

The Soul Of The Silk Road – Sevil Dolmacı Art Gallery, Beşiktaş

Kanatlar Birbirine Çarptı – Cadde 160 Art Gallery, Kadıköy

Kupon – Galeri/miz, Teşvikiye

Turkish Delight – Pilevneli, Dolapdere

Uzakta Kalana Veda – Vision Art Platform, Beşiktaş

Parçalı – artSümer

İlginizi çekebilir: “Bütün Kadınların Kafası Karışıktır” İncelemesi

Ajanda
Eylül Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Aralık Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Ajanda
Eylül Ayı Etkinlik Takvimi #Ajanda
Henüz bir yorum yok.