Genel

Kış Modası: 2022 Trendleri


İnsanlar soğuk havaları neden sever? Bazı insanlar gerçekten soğuğu severler fakat artık çoğumuz soğuk havalarda yapacağımız kombinlerin hatırına kış mevsimini bekliyoruz. Eğer siz de soğuk havalarda kombin yapmaya bayılanlardansanız bu yazı tam size göre!

Havaların soğuması ile kışlık kıyafetlerimiz ortaya çıkmaya başladı. Sweatler, kazaklar, ceketler, atkılar, çoraplar, eldivenler ve daha birçok kıyafetimiz gardırobumuzda yerini almaya başladı. Peki bu kış ne giymeliyiz?

Bu senenin kış modasını deri yöneteceğe benziyor. Deri ceketler, deri montlar, deri pantolonlar hem sıcak tutuyor hem de birçok renk ile kombin yapmaya müsait görünüyor. Deri pantolunuzun üzerine giyeceğiniz boğazlı bir kazak şık dururken sade bir izlenim de veriyor. Aynı şekilde bir davette giydiğiniz şık bir elbiseyle beraber üzerinizde deri bir ceket bulundurmanız hem estetik duracak hem de elbisenin resmiliğini kıracaktır.

Erkekler için bu senenin kış modası gömlekler olacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz senenin kış modası oduncu gömleği iken bu sene düz keten gömleklerin tercih edilmesi bekleniyor. Düz renkler daha çok sade, sportif ve şık durması açısından tercih ediliyor. 80’lerde moda olan gömlek içerisinde kazak veya t-shirt giyme akımı da geri dönüyor gibi görünüyor.

2022’de tercih edilen renklerin arasında en önde açık mavi geliyor. Açık mavi ve genel olarak tüm mavi tonları birçok renk ile kombine edilebilirliğiyle 2022’nin kış aylarında da tercih edilmeye devam edecek gibi duruyor. Bunun yanında zamana bağlı kalmayan ve modası geçmeyeck renkler de mevcut. Siyah rengi her dönem popüleritesini koruyan kombinlerin vazgeçilmezi olmaya bu sene de devam edecek. Kahverengi, geçmişte erkekler tarafından daha çok tercih edilen bir renk olurken son dönemlerde hanımların da birçok kombininde bu rengin özellikle sıcak tonlarına yer verdiğini açıkça görüyoruz. Kahverengi ceketler, kahverengi deri pantolonlar gibi seçenekler artık hanımların da gardıroplarında bir tercih olarak bulunuyor.

Giyinmek birçoğumuz için bir gereklilikten ziyade üzerine kafa yorduğumuz bir hobiye dönüşüyor. 2022 kışında da muazzam renk uyumlarıyla fevkalade kombinler bizleri bekliyor gibi görünüyor. Kışın soğunu kombinlerimizin güzelliği ile ısıtmaya devam edelim.

İlginizi çekebilir: 90’lı Yılların Unutulmaz Şarkı Dünyası

Genel
Çekim Yasası ile Düşle İnan Yaşa!
Genel
Ülkeler ve İlginç Yasakları
Genel
Elon Musk ve Dünyası
Henüz bir yorum yok.