Genel

Medet, İhtiyaçlarınız İçin Yanınızda!


Medet.app insanın insana olan yardım ihtiyacından doğdu. Zaman zaman, ”Keşke şu an bunu benim yerime yapabilen biri olsa.” dediğimiz durumlar veya işler olur. İşte Medet olarak biz, birbirine ihtiyacı olan insanları kurduğumuz topluluk aracılığıylq buluşturma hedefindeyiz. Medet.app, ihtiyacınız olan her yerde sizi insanlarla buluşturuyor.

Başta pilot bölge olarak belirlediğimiz Şişli, Kadıköy, Üsküdar, Sarıyer ve Beşiktaş’ta çalışmalarımıza başlıyoruz. Özellikle ilk etapta bu bölgelerde bulunan üniversitelerin öğrencileri için harika bir gelir kapısı ve sosyalleşme ağı yaratmak istiyoruz. Tabii ki bu ağ, sadece bu bölgelerde ikamet eden insanlara bir fırsat değil. Başlangıçta belirlediğimiz bölgelerde aktif olarak gözüken herkese hizmet imkanlarını açık tutuyoruz. Ağımızı ve etki alanımızı büyüttükçe lokasyonlarımızı da birer birer artıracağımızı temin etmek istiyoruz.

Medet.app siz neredeyseniz orada ve ihtiyaçlarınızın farkında. Sadece hizmet veren olarak değil, hizmet alan kişi olarak da bu bölgelerde ihtiyacınızı giderecek birisini bulabilirsiniz. Bu ihtiyaçlar;ufak tefek ev işleriniz; sıcak bir yemek yeme ihtiyacınızı gidermek veya siz müsait değilken evcil hayvanınızı gezdirecek birisini bulmak, sizin gidemediğiniz durumlarda yaşlı anne ve babanızın ihtiyaç anında yanında olmak mesela acil olarak eczaneden alınması gereken bitmiş ilacını alıp onlara vermek, çocuklarla oyun oynamak, yeteneklerinize ve branşlarınıza göre bildiğiniz alanlarda özel ders vermek, ofis ve evrak işlerinde yardımcı olmak, beceriye göre tamirat tadilat işlerinde yardımcı olmak ve daha birçok alanda ihtiyacınıza göre şekillenen her türlü işler olabilir.

Medet.app olarak bu yola çıkarken iki önemli ilkeye sahiptik: şeffaflık ve güven. Elbette hem hizmeti veren hem de alan kişi için bu iki ilke oldukça önemli bir yere sahip ve bunun farkındayız. Dolayısıyla şeffaflık ve güven başta olmak üzere tüm bu hizmet sürecini rahat etmeniz için düzenledik. Hizmet süreci başladığında her iki tarafın da güncel harita lokasyon bilgisini açık tutuyoruz. Medet.app’te yerini şimdiden alarak uygulamayı inceleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Belirlediğimiz kategorilerin en yüksek puan alanlarını, yorumlarını ve fotoğraflarını görerek şimdiden hizmet alacağın/vereceğin kişiyi belirleyebilirsin.

İlginizi çekebilir: Koku Hafızasının Arkasındaki Bilim

Genel
Levi’s®: Sokak Stili ve Cool Tarzın Temsilcisi
Genel
Lucid Dreaming: Rüyada Olduğunu Fark Etmek
Genel
Kahve Tadımının Püf Noktaları
Henüz bir yorum yok.