Genel

Burçlar ve Savaş Gezegeni Mars Arasındaki İlişki


Burçlar hakkında hepimizin en azından bir fikri vardır. Bu fikir ise genellikle Güneş burcumuz hakkında bildiklerimize dayanır. Fakat astrolojiye ilgisi olanlar bilir ki hepimizin bir doğum haritası vardır ve Güneş sistemindeki tüm gezegenler bizi etkiler. Peki, Mars gezegeninin doğum haritanızda yer aldığı burca göre etkilerini öğrenmek ister misiniz?

burçlar

Mars; yaşam enerjimiz, gücümüz, motivasyon kaynağımız ve hayatta en çok ne için mücadele ettiğimizi temsil eder. Hırslarımız ve uğruna savaşacağımız alanları Mars burcumuza bakarak tanıyabiliriz.

Doğum Haritanızda Mars
Koç Burcunda ise: 

Kendiniz için mücadele etmeye eğilimlisiniz. Hayatta kendinizi bir üst seviyeye çıkaracak her fırsatı sonuna kadar değerlendirirsiniz. Ayrıca spor yapmayı çok seviyor ve her konuda risk almaktan oldukça hoşlanıyor olabilirsiniz.

Boğa Burcunda ise:

Maddi kazançlar ve öz değer konularında savaş vermeye hazır bir yapınız vardır. Maddi anlamda istediğinizi elde edebilmek için büyük çaba sarf edebilirsiniz. Aynı zamanda çok inatçı bir kişiliğiniz olabilir.

İkizler Burcunda ise:

Fikrinizi savunmak ve iletişim kurmak sizin için çok önemlidir. Entelektüel konular ilginizi çeker ve her zaman düşündüğünüzü kabul ettirmek adına savaşlar verebilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmek için sınırsız bir istek duyarsınız.

Yengeç Burcunda ise:

Aile kavramı ve eviniz sizin için çok büyük önem taşır. Daha iyi bir aile yaşamı ve yuva gibi hissedebileceğiniz bir ev için yapamayacağınız şey yoktur.

Aslan Burcunda ise:

Eğlenmek ve hayattan keyif almak en değer verdiğiniz konuları oluşturur. Yaşadığınız her anın size keyif vermesini istersiniz ve bunun için emek verirsiniz. Ayrıca sahne sanatlarına oldukça ilgili ve yetenekli olabilirsiniz.

Başak Burcunda ise:

Burçlar arasında en titizi ve detaycısı olabilirsiniz. Olayların arkasındaki detayları araştırmak ilginizi çekecektir. Her şeyin hayatınızda belli bir düzende ilerlemesi için çaba sarf edebilirsiniz.

burçlar

Terazi Burcunda ise:

Diplomatik davranmak ve sorunları herkesin uzlaşmasıyla çözebilmek doğal yeteneklerinizdendir. Bir durumun, onu ilgilendiren herkesin avantajına ilerlemesi için elinizden geleni yaparsınız.

Akrep Burcunda ise:

Her konuyu derinlemesine incelemek sizin için önemlidir. Derine inmek ve başkalarının göremediğini görebilmek için enerjinizin büyük kısmını kullanabilirsiniz. Metafizik konulara ilgi duymanız olasıdır.

Yay Burcunda ise:

Burçlar arasında maceracı ruhunuz ile dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sınırları zorlamak ve yeni yerler keşfetmek istersiniz. Yeni ve macera dolu bir deneyim kazanmak için yapamayacağınız şey yoktur. Sürekli gezmek ve özgür olmak hayatta en önem verdiğiniz konulardır.

Oğlak Burcunda ise:

Çok hırslı ve disiplinli bir kişiliğiniz vardır. İstedikleriniz uğruna mücadele ederken oldukça sabırlı ve emin adımlarla ilerlersiniz. Her şeyin kontrolünüzde olmasını istersiniz ve bunun için büyük bir azimle çalışırsınız.

Kova Burcunda ise:

Enerjinizi gruplar ve topluluklar içerisinde kullanırsınız. Bir topluluğun içinde var olmak ve tüm dünya için faydalı konularda çalışmak, insanlık adına değerli yardımlar yapmak ve yenilik getirecek icatlarda bulunmak için çok önemli bir konumdur.

Balık Burcunda ise:

Dağınık bir enerjiye sahip olabilirsiniz. Kendinizden çok başkaları için mücadele etmeye eğilimlisinizdir. Haksızlıklara karşı başkalarını savunmak ve yardımcı olmak sizin için çok önemlidir. Enerjinizi daha çok kendinize yoğunlaştırabilirseniz daha büyük fayda elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Formula: Bahreyn Grad Prix’inde Neler Yaşandı?

Genel
Yunan Mitolojisi: Antik Çağ ve Evrenin Oluşumu
Genel
Efsane Dizi The Office’in En İyi 8 Bölümü
Genel
Influencer Pazarlamasında Yeni Akım: De-Influencing
Henüz bir yorum yok.