Başarı Hikâyesi

ELA Sisters: Hikâyelerini Tasarlayan İki Kadın Girişimci


Biz, Elif ve Ayşegül; kardeşten daha yakın iki kuzeniz. ELA Sisters markasını 2019’un yılbaşında, hayallerimizi daha fazla ertelemek istemediğimizi anladığımız noktada kurmaya karar verdik. İkimiz de uzun yıllar, çok uluslu şirketlerde yöneticilik yaptık ve kendi markamızı kurarken bu tecrübenin büyük faydasını gördük. Hedefimiz, ilk günden beri sevdiğimiz işi yaparken büyük bir tutkuyla yarattığımız markamızı; bir dünya markası haline getirmekti.

ELA Sisters, 2019’un ilk günlerinde, evimizin bir köşesinde, mahallemizin fotoğrafçısı ve arkadaşlarımızın desteği ile ilk fotoğraf çekimimizi yaparak başladı. 2 sene gibi kısa bir sürede Türkiye’nin başarılı tasarımcıları ile iş birliği yapan ve ürünlerini tüm dünyaya satan bir marka haline geldik.

ELA Sisters

Koleksiyon hazırlarken bizim için nelerin önemli olduğundan bahsetmek gerekirse güncel ve erişilebilir olmayı önemsiyoruz. Bu nedenle koleksiyonlarımızı oluştururken en güncel trendlerle o günün koşul ve ihtiyaçlarına da ayrıca dikkat ediyoruz. Daha özgürce hareket edebildiğimiz 2020’nin yaz sezonunda, gösterişli ve renkli parçaların ön planda olduğu bir koleksiyon hazırlarken sonbahar-kış sezonu için çoğunlukla yalın çizgiler ve zarif detayların öne çıktığı rahat tasarımların dikkat çektiği bir koleksiyon hazırladık. 2020-21 Sonbahar/Kış koleksiyonumuzu yakından incelediğinizde, sezonun trendi olan vatkalı üstler, deri parçalar ve ekose desenli tasarımlarla hem rahat hem şık olmak isteyen kadınların sıklıkla tercih ettiği triko takımlarımızın ön planda olduğunu göreceksiniz.

Tüm ürünlerimize Instagram hesabımız veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni ve güzel haberlerle tekrar görüşmek ümidiyle…

Sevgilerimizle,

İlginizi Çekebilir: İletişimde Empati ve Sempati Kavramları

Başarı Hikâyesi
Dünyayı Değiştiren Adam: Steve Jobs
Başarı Hikâyesi
Nobel Ödülü Alan İlk Kadın: Marie Curie
Başarı Hikâyesi
Ünlü Ressam: Vincent van Gogh
Henüz bir yorum yok.