Genel

Modunuzu Yükseltecek Stand-Up Önerileri


Merhabalar sevgili KalemlİK okurları, zorlu ve sıkıntılı günler geçirdiğimiz bu dönemde eğlenceli dakikalar geçirmek ve biraz olsun bu dünyadan kopup gönlümüzden geldiğince gülmek hepimizin tek arzusu. Bunun için sizlere ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla isterseniz de ailenizle oturup izleyebileceğiniz stand-up gösterilerini derlemeye çalıştık, umarım sizler de izlerken bir an bile olsa bu dünyadan kopup içinizden geldiği gibi güler keyifli anlar yaşarsınız. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz.

stand-up

Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus:

7’den 70’e herkesin yakından tanıdığı, bugüne kadar çıkmış gösterilerini tekrar tekrar izlediğimiz, günlük hayatımızda dâhi şakalarından alıntılar yaptığımız Cem Yılmaz’ın yeni stand-up gösterisi yeni yılın ilk günü Netflix platformunda bizlerle buluştu. Birbirinden komik Cem Yılmaz’ın anılarını en kısa zamanda kendisinden dinlemenizi tavsiye ederim.

Stand-Up Evreni:

Exxen platformunda yayınlanan Stand-up Evreni adlı programın her bölümünde birbirinden farklı mesleklerle uğraşan insanların kendi başlarından geçen ilginç ve bir o kadar da komik anılarını dinliyoruz.

Ricky Gervais: Humanity:

Hepimizin After Life dizisinden aşina olduğu sevilen komedyen Ricky Gervais’ten bir öneriyle devam etmek istiyorum. Öncede uyarmalıyım Ricky’nin iğneleyici tarzının herkese hitap etmiyor. Özellikle toplumun şu an içinde bulunduğu tutumu, ölüm-yaşam ikilemini ve ünlülerin yaşantıları gibi konularda keskin bir mizah anlayışına sahip olan Ricky Gervais’in  yine çok başarılı bir çalışmaya imza attığını söyleyebilirim.

stand-up

Jim Gaffigan: Comedy Monster:

Pek çok sorunla baş etmeye çalıştığımız şu günlerde hepimize ilaç gibi geleceğini düşündüğüm bir stand-up önerisi var şimdi sırada. Ünlü komedyen Jim Gaffigan’ın stand-up evrenine yeni soluk getirdiği bu gösteride alışılmışın dışında pek çok konun işlendiği gösteriyi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Kaan Sekban Saçmalar:

Ve son olarak yazımızda son dönemlerin popüler ismi Kaan Sekban’ın gösterisinden bahsetmek istiyorum. Eski bir plaza çalışanı olan Sekban istifa ettikten sonra iş hayatı, beyaz yakalılar ve cast ajansları gibi konuları kendine özgü bir tarzla eleştiriyor. Aslında hepimizin alışık olduğu durumların mizahla harmanlanıp seyirciyle buluşmasını izliyoruz.

İlginizi Çekebilir: Yetenekli Şarkıcı Mine Özgüle Röportajı

Genel
Konfor Alanı: Sınırların Dışına Çıkmak
Genel
Wikipedia Tarafsızlığını Yitirdi Mi?
Genel
Beklenen Olası İstanbul Depremi
Henüz bir yorum yok.