Genel

Bad Bear: Tarzından Ödün Vermeyenlerin Tercihi


Sokaktan aldığı güç ve ilhamla asi ruhlar için tasarladığı ürünleriyle kullanıcılara maksimum kalite ve maksimum rahatlık veren Bad Bear, sokak modasının öncü markalarındandır. Tarzını özel kılmak, rahat ve kaliteli tasarımlarla asi ruhunu yansıtıp tarz oluşturmak isteyenlerin tercihi olan marka, benimseyen herkes tarafından sokağın temsilcisi olmaya devam etmektedir. Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıp eğitim, bilim, sanat ve kültüre her zaman destek olmaktadır.

Kalıplarını yık, rutini bozup ruhundaki asiliği ortaya çıkar!

Kurulduğu günden bugüne alışılmışın dışında tasarımlarıyla kalıpları yıkmaya çalışanların öncüsü olarak hayatın sıkıcı, monoton, renksiz tarafında sıkışıp kalan ruhlara hitap etmektedir. Sokak stilinin kendine has, hırçın ve asiliğini ürünlerinin tasarımıyla yansıtan Bad Bear sokağın dört mevsiminde de tarz olmayı garantilemektedir. Kaliteden ödün vermeme anlayışı ile ürünlerinde insan derisi için en sağlıklı kumaş türü olan pamuğu kullanmaktadır.

bad bear

 Çılgın Ruhunu Her Yere Taşı!

Farklı çizgi ve tasarımlarla dikkat çeken asi marka, giyim ürünlerinin yanı sıra aksesuar seçenekleri de sunmaktadır. Son olarak yeni bavulları ile karşımıza çıkarak sokağın moda kalıplarını yıkmak için kendine asi bir yol arkadaşı arayanlara özel üretilen bavullar, tüketicilerin beğenisine sunuldu. Kaliteli malzemelerden üretilerek kaya gibi sağlam duruşuyla doğanın enerjisini seyahatlere taşımak isteyenlerin tercih edebileceği bavullar, oldukça dikkat çekmektedir. İster küçük boy ister orta boy isterse de büyük boy bavul arayışında olan tüketicilerin, arzularına cevap veren Bad Bear bavullar; 50 litre, 76 litre ve 116 litre büyüklüğündeki seçeneklerle sunulmaktadır.

2012 yılında kurulan Bad Bear yenilikçi ve alışılmışın dışında ürettikleri koleksiyonlarıyla kurulduğu ilk günden bugüne tarzında farklı olmayı, kaliteyi, rahatlığı ve kalıpların dışında ruhların kendilerini yansıtmak isteyenlerin markasıdır. E-ticaret sitelerindeki başarısının ardından açtığı mağazalarla her geçen gün büyüyen bir ivme kazanmaktadır.

Son olarak Forum Trabzon Alışveriş Merkezi’nde mağaza açılışı yapan ve önümüzdeki günlerde Ankara ve Antalya’da mağazalar açacak olan Bad Bear Türkiye ve yurt dışındaki sokakların gücünü, ruhunu ortaya çıkarmak için şehrine gelmeyi hedeflemektedir.

İlginizi Çekebilir: Burçlar ve Savaş Gezegeni Mars Arasındaki İlişki

Genel
2023’ün Yıldızları Ödülleriyle Buluştu!
Genel
Dijital Çağın Problemi: Nomofobi
Genel
Öğrencilik Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar
Henüz bir yorum yok.